Dnia 19 stycznia na dwóch salach sportowych przy Zespole Szkół Publicznych w Lesznowoli odbyły się Mistrzostwa Gminy Lesznowola szkół gimnazjalnych w siatkówkę. Siatkówka w gminie stoi na bardzo wysokim poziomie. Świadczą o tym wyniki lesznowolskich szkół w zawodach na szczeblu powiatowym i międzypowiatowym.

W roku szkolnym 2014/15 Gimnazjum w Lesznowoli wygrało zawody na szczeblu powiatowym zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. W związku z tym, w tym roku szkolnym  gminie przysługują po dwa miejsca w zawodach na szczeblu powiatu w siatkówce dziewcząt i chłopców.
Do rywalizacji przystąpiły trzy szkoły : Nowa Iwiczna, Mysiadło i gospodarz zawodów Lesznowola. W kategorii dziewcząt najlepszym zespołem okazała się Lesznowola, która wygrała 2 spotkania. Drugie miejsce zajęła Nowa Iwiczna, która w decydującym spotkaniu pokonała Mysiadło.
Chłopcy z Lesznowoli również okazali się bezkonkurencyjni. Drugie miejsce przypadło Gimnazjum w Mysiadle a trzecie gimnazjum w Nowej Iwicznej.
Ceremonię zakończenia zawodów uświetnił swoją osobą miłośnik sportu, Dyrektor ZSP Lesznowola pan Bogumił Pałczak, który wręczył medale oraz dyplomy.
Wszystkim czterem zespołom, które będą reprezentować w przyszłym tygodniu gminę na zawodach powiatowych życzymy powodzenia.