6 lipca na skwerze Kisiela, odbędzie się pierwszy z zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu “Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2018”.

Harmonogram wyświetlania filmów wybranych w internetowym głosowaniu:
pokazy w lipcu o godz. 21.30
– 6 lipca – Facet na miarę
– 13 lipca – Najlepszy
– 20 lipca – Zanim zasnę
– 27 lipca – Księgowy
pokazy w sierpniu o godz. 20.30
– 3 sierpnia – Klucz do wieczności
– 10 sierpnia – Rekiny Wojny
– 17 sierpnia – Kryptonim UNCLE
– 24 sierpnia – Carte Blanche
– 31 sierpnia – Jutro będziemy szczęśliwi
dodatkowy pokaz we wrześniu o godz. 20.00
– 7 września – film niemy z muzyką na żywo

– W tym roku przenosimy Kino Plenerowe z parkingu na wyremontowany skwer Kisiela. Będą oczywiście leżaki, dzięki zakupionym podkładkom usiąść będzie też można na schodach, które tworzą naturalny amfiteatr. Mamy nadzieję, że miejsce to będzie w wakacje tętnić życiem – mówi Łukasz Wyleziński, kierownik Biura Promocji i Informacji.

Filmy, które zostaną wyświetlone zostały wybrane w internetowej ankiecie przeprowadzonej wśród mieszkańców. Godziny pokazów zostały dostosowane do czasu słonecznego, ze względu na późno zachodzące w lipcu słońce, będą one możliwe dopiero o g. 21.30, w sierpniu ciemno robi się znacznie wcześniej, więc pokazy przesunięte zostają na g. 20.30. Podobnie jak w zeszłym roku, w pierwszy piątek września przedstawimy specjalny pokaz kina niemego z muzyką na żywo. Piaseczyńska grupa muzyków Niemy Movie już pracuje nad nowym opracowaniem, niespodzianką.

Organizatorem Kina Plenerowego jest Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno. Inicjatorem wydarzenia jest Młodzieżowa Rada Gminy Piaseczno.

Regulamin Kina Plenerowego 2018 (.pdf)