ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to trzech muzyków Kabanosa, piaseczyńskiej formacji rozpoznawalnej w całym kraju. Wieloletnie doświadczenie sceniczne, miłość do muzyki, wspólna pasja, przyjaźń i ciężka praca sprawiły, że artyści zagrali na największych Festiwalach w Polsce. Jednym z wielu sukcesów jest Złoty Bączek Przystanku Woodstock, czyli nagroda publiczności za najlepszy koncert.

ERELES zaistniał w 2018 roku wydając swoją debiutancką płytę pt. “Krok Odwagi” oraz występując po raz pierwszy przed publicznością. Pierwszy koncert zespół zagrał 16 lutego 2018 roku w Zielonej Górze, jeszcze przed premierą swojej płyty. Od tego czasu grupa zagrała już kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, zdobywając pokaźną grupę fanów. ERELES zagrał wspólne koncerty m.in. z zespołem Kabanos, Nocny Kochanek, Farben Lehre, The Analogs czy Closterkeller. Obecnie zespół jest w trasie koncertowej, a mieszkańcy Piaseczna będą mogli zobaczyć grupę na warszawskich koncertach 6 i 7 kwietnia.

Debiutancki album “Krok Odwagi” otrzymał bardzo pozytywne recenzje w wielu publikacjach prasowych (m.in. TERAZ ROCK) oraz portalach internetowych. Każdy z 15 utworów to osobna historia, jednak razem tworzy spójną całość. Panowie z ERELES wspólnie pracowali nad każdym numerem, od kompozycji po aranż. Muzyka, którą w lapidarnym skrócie można określić jako rock/grunge, została dodatkowo wzbogacona dawką elektronicznych brzmień w tle. Teksty na płycie to szeroka obserwacja świata i człowieka, relacji międzyludzkich, nadziei oraz miłości, a wszystko to napisane pod wpływem emocji, prosto z serca i podane w języku polskim.

W styczniu br. nadeszła wspaniała wiadomość. Zespół został nominowany w dwóch muzycznych kategoriach: “Płyta Rocku Antyradio 2018” oraz “Przebój Rocku Antyradio 2018“. W lutowym wydaniu najpopularniejszego pisma rockowego w Polsce Teraz Rock, zespół został wyróżniony w rankingu Teraz Najlepsi 2018, w kategorii “Nadzieja Tu”.

Twórczość zespołu można posłuchać na 129 portalach muzycznych (m.in. Spotify, Tidal) oraz na Youtube, gdzie oglądalność sięga 100 000 wyświetleń. Zapraszamy do zapoznania się i wspierania twórczości piaseczyńskiego zespołu.

OFICJALNA STRONA: www.ereles.pl

???? WEJDŹ NA FB: www.facebook.com/erelesband/

???? INSTAGRAM: www.instagram.com/ereles.band/

???? POSŁUCHAJ: www.youtube.com/c/ERELES