Data wydarzenia: 27.02.2016 11:00 - 28.02.2016 20:00
Miejsce wydarzenia: Rynek w Piasecznie

W weekend 27-28 lutego zapraszamy do wspólnej zabawy na lodowisku utworzonym specjalnie na ten cel na rynku w Piasecznie.

W ramach akcji organizowanej przez Bank BGŻ BNP Paribas i Radio Zet czekać będą na wszystkich chętnych wspaniałe atrakcje na lodzie. Całkowicie za darmo! Przez dwa dni uczestnicy zabawy będą mogli wziąć udział w zimowej rodzinnej rywalizacji, sprawdzić się w układaniu mega puzzli, zimowych kalamburach, a także poczęstować gorącymi napojami. Oprócz gratisowej wypożyczalni łyżew i lodowiska dla wszystkich chętnych, organizatorzy przygotowali smakowite niespodzianki, a wieczorem odbędzie się specjalna dyskoteka na lodowisku przy największych przebojach muzycznych. Można będzie też wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą główną jest rodzinny wyjazd o wartości 10 000 zł.

– Darmowe lodowiska to kolejna akcja Banku BGŻ BNP Paribas, która wpisuje się w naszą długofalową strategię – być blisko lokalnych społeczności. Jako bank oferujemy nie tylko świetne produkty bankowe i doskonałą obsługę, ale także proponujemy wydarzenia, które wzbogacają ofertę kulturalną i sportową miast - powiedziała Agnieszka Wilczyńska, kierownik Zespołu Trade Marketingu w Banku BGŻ BNP Paribas.

Impreza zaplanowana jest w godzinach 11.00 – 20.00 na miejskim rynku w Piasecznie. O szczegółach akcji usłyszeć można na antenie radia ZET, przeczytać na stronie banku oraz na portalu www.darmowelodowiska.pl.