Stowarzyszenie Perły Mazowsza we współpracy z gminami powiatu piaseczyńskiego zaprasza do udziału w plebiscycie na najlepszą firmę i najciekawsze wydarzenie 2015 roku.

Celem akcji jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców, najciekawszych ofert turystycznych w regionie oraz wyłonienie najpopularniejszych wydarzeń.

W plebiscycie przewidziano dwie kategorie. Pierwsza skierowana do przedsiębiorców - „Perła Przedsiębiorczości Powiatu Piaseczyńskiego” wyłoni w każdej gminie podmiot, który swoimi wynikami ekonomicznymi oraz swoją aktywną społeczną postawą wyróżnia się na rynku i zyskuje poparcie mieszkańców. W drugiej kategorii „Perła Mazowsza 2015” zostanie wybrane najciekawsze wydarzenie (np. akcja plenerowe, festiwal, konkursy, event) bądź najlepsza oferta turystyczna naszego regionu (np. miejsce, usługa, danie itp).

Głosować można wypełniając dostępną w urzędach gmin ankietę papierową lub poprzez stronę http://www.perlymazowsza.pl/ Dla osób lubiących kontakt telefoniczny udostępniony został specjalny numer telefonu pod którym można uzyskać dodatkowe informacje i zagłosować w plebiscycie.
Konkurs ma charakter otwarty. Mogą w nim brać udział podmioty gospodarcze z kapitałem prywatnym, organizacje samorządowe, instytucje oraz osoby prywatne. Zgłoszenia do plebiscytu można dokonać na stronie http://www.perlymazowsza.pl/ lub wypełniając ankietę dostępną w Urzędach Gmin.

Wybór zostanie dokonany przez kapitułę plebiscytu złożoną z burmistrzów i wójtów gmin powiatu piaseczyńskiego. Głosowanie trwa do 10 lutego 2016 r. Rozdanie nagród nastąpi 19 lutego 2016 r. na gali finałowej, która odbędzie się w Centrum Kultury w Tarczynie.

Wśród głosujących losowane będą bilety do Multikina i karnety do Greenupu.