Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego z Piaseczna poszukują kierowcy, który w dniu 23 grudnia 2015 roku około godziny 04.00 nad ranem potrącił 24- letniego rowerzystę, nie udzielił mu pomocy i odjechał. Do zdarzenia doszło w miejscowości Stara Iwiczna na ulicy Nowej. Wszystkie osoby mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości tego kierowcy proszone są o pilny kontakt z policją.

Jak wynika z policyjnych ustaleń, kierowca jadący ulicą Nową w kierunku ulicy Jarząbka, samochodem nieznanej marki, na wysokości posesji numer 6 najechał na poruszającego się w tym samym kierunku rowerzystę.

Po tym zdarzeniu kierowca nie tylko nie udzielił i nie wezwał pomocy, ale natychmiast odjechał pozostawiając rannego 24- latka.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego Komendy w Piasecznie zwracają się do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu szczegółowego przebiegu tego zdarzenia i tożsamości kierowcy pojazdu o pilny kontakt.

Informację można kierować bezpośrednio do Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego pod numer tel. 22 60 45 211 lub do oficera dyżurnego KPP w Piasecznie tel. 22 75 670 18.