Uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjum rywalizowali na dystansach od 300m do 1000m. Dorośli w biegu głównym mieli do pokonania dystans 3000m.
Wszyscy uczestnicy otrzymywali na mecie pamiątkowy dyplom oraz napoje i słodycze.
WYNIKI AKCJI POLSKA BIEGA W GÓRZE KALWARII |
KATEGORIA: PRZEDSZKOLAKI |
Dziewczęta Chłopcy |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
1 |
Sośniak Martyna |
1 |
Gwadera Konrad |
2 |
Wojtaszek Agatka |
2 |
Gregosiewicz Staś |
3 |
Kuczkowska Michalina |
3 |
Wójcik Maciek |
KATEGORIA: podstawówki klasy1-2 |
Dziewczęta Chłopcy |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
1 |
Piwek Natalia |
1 |
Niziński Max |
2 |
Zwierzyńska Zuzia |
2 |
Niziński Alex |
3 |
Radzyńska Patrycja |
3 |
Mroszczyk Mikołaj |
KATEGORIA: podstawówki klasy 3-4 |
Dziewczęta Chłopcy |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
1 |
Skopiak Nina |
1 |
Rytka Sebastian |
2 |
Zielińska Jula |
2 |
Biadun Igor |
3 |
Dąbrowska Agata |
3 |
Śliwa Tymek |
KATEGORIA: podstawówki klasy 5-6 |
Dziewczęta Chłopcy |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
1 |
Nowak Natalia |
1 |
Borowski Piotr |
2 |
Fijałkowska Klaudia |
2 |
Paradowski Hubert |
3 |
Chołuj Aleksandra |
3 |
Grzelak Paweł |
KATEGORIA: Gimnazjum kl:I-II |
Dziewczęta Chłopcy |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
1 |
Piwek Ola |
1 |
Borowiecki Szymon |
2 |
Zientarska Karolina |
2 |
Wosztyl Kuba |
3 |
Gajdak Marysia |
3 |
Kustra Jan |
KATEGORIA: Gimnazjum kl.:III |
Dziewczęta Chłopcy |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Miejsce |
Nazwisko i imię |
1 |
Rosochacka Karolina |
1 |
Gładecki Dawid |
2 |
Każmierczak Maja |
2 |
Michalak Tobiasz |
3 |
Myszkowska Wiktoria |
3 |
|
KATEGORIA: Open – 3 KM |
Kobiety Mężczyźni |
|
Miejsce |
|
Miejsce |
Nazwisko i imię |
1 |
Libicka Joanna |
1 |
Rafał Owczarek |
2 |
Słowińska Angelika |
2 |
Tokarski Piotr |
|
3 |
Justyna Wietcha |
3 |
Lankiewicz Paweł |
|
Aleksandra Fedynicz-Komosa |
|
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj